Müşteri Yorumları

shape

Bizim İçin Ne Dediler?

7/24ACİLKEPENK
7/24ACİLKEPENK gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.
Eray Yavuz (Sultangazi)
Kepenk tamiri için kullanılan bütün parçalarına 2 yıl boyunca garanti vermeleri beni çok mutlu etti. Kepenk tamiri için kendilerini aradım kısa sürede attığım konuma gelerek sorun çözüldü teşekkürler.
Sinan Vardar (Esenler)
Hızlı profesyonel bir işçilik teşekkürlerimi sunuyorum. Dükkan kepenk tamirini kısa sürede gerçekleştirirek beni büyük bir dertten kurtardılar. Allah binkere razı olsun, teşekkürler Fatih bey.
Burhan Özkara (Zeytinburnu)
Kepenk tamiri konusunda Fatih ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Daha önceden de sorun yaşadığım kepenk için kalıcı bir çözüm sundular, yeni bir motor taktılarak sorun komple kökten çözüldü teşekkürler.
Yakup Erken (Sarıyer)
Gece 2de bile olsa hızlı bir şekilde gelip sorunumuza çözüm üreten Fatih bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Sarıyer'de olmama rağmen hızlıca geldiler, ortalam kepenk tamir süresi 20 dakika kadar sürdü. Teşekkürler.
Bünyamin Sarı (Arnavutköy)
Bu çevrede bu kadar hızlı bir çözüm bulabileceğime inanmıyordum. Aradıktan kısa süre içerisinde ekip arkadaşlar gelerek açılmayan kepenki kısa sürede tamir ettiler. Herkes bir işin ucundan tuttu. Teşekkürler.
Sizi Arayalım
7/24ACİLKEPENK
7/24ACİLKEPENK hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. 7/24ACİLKEPENK hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.