Sizi Arayalım

shape

7/24ACİLKEPENK

7/24ACİLKEPENK
7/24 Acil Kepenk ile Tüm Kepenk İşleriniz Garantili ve Güvenle Gerçekleşir.

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi
  08:00 - 22:00
 • Salı
  08:00 - 22:00
 • Çarşamba
  08:00 - 22:00
 • Perşembe
  08:00 - 22:00
 • Cuma
  08:00 - 22:00
 • Cumartesi
  08:00 - 22:00
 • Pazar
  08:00 - 22:00
Bize Ulaşın

Bizim İçin Ne Dediler?

7/24ACİLKEPENK
7/24ACİLKEPENK gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.
Sinan Vardar (Esenler)
Hızlı profesyonel bir işçilik teşekkürlerimi sunuyorum. Dükkan kepenk tamirini kısa sürede gerçekleştirirek beni büyük bir dertten kurtardılar. Allah binkere razı olsun, teşekkürler Fatih bey.
Burhan Özkara (Zeytinburnu)
Kepenk tamiri konusunda Fatih ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Daha önceden de sorun yaşadığım kepenk için kalıcı bir çözüm sundular, yeni bir motor taktılarak sorun komple kökten çözüldü teşekkürler.
Eray Yavuz (Sultangazi)
Kepenk tamiri için kullanılan bütün parçalarına 2 yıl boyunca garanti vermeleri beni çok mutlu etti. Kepenk tamiri için kendilerini aradım kısa sürede attığım konuma gelerek sorun çözüldü teşekkürler.
Yakup Erken (Sarıyer)
Gece 2de bile olsa hızlı bir şekilde gelip sorunumuza çözüm üreten Fatih bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Sarıyer'de olmama rağmen hızlıca geldiler, ortalam kepenk tamir süresi 20 dakika kadar sürdü. Teşekkürler.
Bünyamin Sarı (Arnavutköy)
Bu çevrede bu kadar hızlı bir çözüm bulabileceğime inanmıyordum. Aradıktan kısa süre içerisinde ekip arkadaşlar gelerek açılmayan kepenki kısa sürede tamir ettiler. Herkes bir işin ucundan tuttu. Teşekkürler.
shape1
7/24ACİLKEPENK

Sıkça Sorulan Sorular

Garanti Veriyor ve Fatura Kesiyor Musunuz?

Firmamızın prensipleri gereği sunmuş olduğumuz bütün hizmetler garantilidir. Olası bir durumda veya sorunların tekrarlanması durumunda tekrardan bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Yapılan bütün işlemler faturalı ve garantilidir.

Vermiş Olduğunuz Hizmetler Nelerdir?

Merkezimiz İstanbul kayıtlıdır. İstanbul içinde ortalama 15-20 dakika içerisinde 7/24 saat farketmeksizin istediğiniz yere hemen geliyoruz. Vermiş olduğumuz başlıca hizmetler, kepenk tamiri ve kepenk ile alakalı bütün sorunlardır.

Tamir Ne Kadar Sürer?

Kepenk tamiri ve servisi, sorunların büyüklüğüne göre değişenlik göstermektedir. Uzman ekip arkadaşlarımız, 7/24 olmak suretiyle sürekli sahalardadır. Sizlere en yakın olan ekip arkadaşlarımızı yönlendiriyor ve sorununuza hemen çözüm üretiyoruz. Tamir süresi, servis süresi sorunun büyüklüğüne küçüklüğüne göre değişkenlik gösterebilir. Ortalama servis süresi 1 saattir.

Sizi Arayalım
7/24ACİLKEPENK
7/24ACİLKEPENK hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. 7/24ACİLKEPENK hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.