Hakkımızda

shape
7/24ACİLKEPENK
7/24ACİLKEPENK
7/24 Acil Kepenk ile Tüm Kepenk İşleriniz Garantili ve Güvenle Gerçekleşir.

Günümüzün vazgeçilmez ürünleri teknolojik ürünlerdir. Bu teknolojik ürünlerin içerisine otomatik kepenk sistemlerini ekleyebiliriz. Çünkü yapılan düzenekler ve eklenen modüllerle çalışan otomatik kepenkler çağımızın güvenlik ihtiyacını en hat safhada karşılamaktadır. Bu noktada bizler sektörde 13 yıllık deneyimimizle 7/24 hizmet vererek kepenk servis şirketi olarak bulunmaktayız.

Kepenk servis şirketi olarak misyonumuz; otomatik kepenk ve aksamları üzerine teknik servis görevini yerine getirmek ve fotoselli kapı, yana kayar kapı modellerinde müşterilerimize arıza desteği sunmaktadır. Bu desteği sunarken kesinlikle mağdur olmamanız için tüm ölçümlerimizi yapıyor, ihtiyacınız için en uygun olan kepenk modelini sizlere sunuyoruz. Ayrıca bizden alacağınız hizmetler neticesinde herhangi bir arıza durumunda yeniden sizlerle irtibata geçerek tüm sorunlarınızı gidermek için çalışmalar sergiliyoruz.

Otomatik kepenginizde, kapısında, motorunda ya da kumandasında herhangi bir sorun meydana geldiğinde bize ulaşarak adresinizi vermeniz yeterlidir. Teknik servis ekibimizi kısa süre zarfında size yönlendirerek sorununuzu çözüyoruz.

Şirketimizin vizyonu ise; Merkezi bulunan İstanbul’dan açılarak tüm Türkiye’ye, hatta dünyaya otomatik kepenk sistemleri hususunda hizmet sunmaktır. Bu vizyonumuz çerçevesinde her geçen gün daha fazla büyümeye ve dinamik ekibimizle hizmetlerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Bugün geldiğimiz noktada edindiğimiz birçok olumlu yöndeki referans ve memnuniyet içeren müşteri yorumlarımız sayesinde vizyonumuzu gerçekleştirmek için adım adım, emin şekilde ilerliyoruz. Kepenk servis şirketi olarak müşterilerimizin siparişlerini alacağımız web sitemiz üzerinden bizi tercih eden kişilerin yorumlarını okuyabilirsiniz.

Her Zaman Ulaşabileceğiniz Otomatik Kepenk Servis Şirketi

Bizlere ulaşarak bilgi almak isterseniz ya da bizden teknik servis konusunda yardım talep ederseniz web sitemizin İletişim sayfasından irtibata geçmeniz mümkündür.

Ayrıca sitemizde bulunan “İletişim Formu”nu doldurarak sizi aramamızı talep edebilirsiniz. WhatsApp iletişim butonu üzerinden bize ücretsiz mesaj gönderebilir ve anında yanıt alabilirsiniz. Birçok firmaya nazaran 7/24 anlayışını otomatik kepenk sistemleri kapsamında ülkemizde en işlevsel olarak kullanan servis olduğumuzun garantisini verdiğimizi bilmenizi isteriz.

Çalışma Saatlerimiz
 • Pazartesi
  7/24 Açık
 • Salı
  7/24 Açık
 • Çarşamba
  7/24 Açık
 • Perşembe
  7/24 Açık
 • Cuma
  7/24 Açık
 • Cumartesi
  7/24 Açık
 • Pazar
  7/24 Açık
Bize Ulaşın
Bizim İçin Ne Dediler?
7/24ACİLKEPENK
7/24ACİLKEPENK gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.

Sinan Vardar (Esenler)

Hızlı profesyonel bir işçilik teşekkürlerimi sunuyorum. Dükkan kepenk tamirini kısa sürede gerçekleştirirek beni büyük bir dertten kurtardılar. Allah binkere razı olsun, teşekkürler Fatih bey.

Yakup Erken (Sarıyer)

Gece 2de bile olsa hızlı bir şekilde gelip sorunumuza çözüm üreten Fatih bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Sarıyer'de olmama rağmen hızlıca geldiler, ortalam kepenk tamir süresi 20 dakika kadar sürdü. Teşekkürler.

Eray Yavuz (Sultangazi)

Kepenk tamiri için kullanılan bütün parçalarına 2 yıl boyunca garanti vermeleri beni çok mutlu etti. Kepenk tamiri için kendilerini aradım kısa sürede attığım konuma gelerek sorun çözüldü teşekkürler.

Burhan Özkara (Zeytinburnu)

Kepenk tamiri konusunda Fatih ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Daha önceden de sorun yaşadığım kepenk için kalıcı bir çözüm sundular, yeni bir motor taktılarak sorun komple kökten çözüldü teşekkürler.

Bünyamin Sarı (Arnavutköy)

Bu çevrede bu kadar hızlı bir çözüm bulabileceğime inanmıyordum. Aradıktan kısa süre içerisinde ekip arkadaşlar gelerek açılmayan kepenki kısa sürede tamir ettiler. Herkes bir işin ucundan tuttu. Teşekkürler.
shape1
7/24ACİLKEPENK
Sıkça Sorulan Sorular
Tamir Ne Kadar Sürer?

Kepenk tamiri ve servisi, sorunların büyüklüğüne göre değişenlik göstermektedir. Uzman ekip arkadaşlarımız, 7/24 olmak suretiyle sürekli sahalardadır. Sizlere en yakın olan ekip arkadaşlarımızı yönlendiriyor ve sorununuza hemen çözüm üretiyoruz. Tamir süresi, servis süresi sorunun büyüklüğüne küçüklüğüne göre değişkenlik gösterebilir. Ortalama servis süresi 1 saattir.

Vermiş Olduğunuz Hizmetler Nelerdir?

Merkezimiz İstanbul kayıtlıdır. İstanbul içinde ortalama 15-20 dakika içerisinde 7/24 saat farketmeksizin istediğiniz yere hemen geliyoruz. Vermiş olduğumuz başlıca hizmetler, kepenk tamiri ve kepenk ile alakalı bütün sorunlardır.

Garanti Veriyor ve Fatura Kesiyor Musunuz?

Firmamızın prensipleri gereği sunmuş olduğumuz bütün hizmetler garantilidir. Olası bir durumda veya sorunların tekrarlanması durumunda tekrardan bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Yapılan bütün işlemler faturalı ve garantilidir.

Sizi Arayalım
7/24ACİLKEPENK
7/24ACİLKEPENK hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. 7/24ACİLKEPENK hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.